YAYIN: NE YAPTIK?

 

Yayın faaliyetlerimiz, meslek alanımıza ilişkin bilimsel araştırmaları, üyelerimizin mesleki birikimlerini, güncel konulara ve mesleki kavramlara ilişkin tartışmaları ve önerileri yazılı belge haline getirmek amacıyla yürütülen çalışmalarımızdır.

 

Kalorifer Tesisatı kitabı 10. baskısını yaptı. 2019 yılı Nisan ayında revize edilen Hastane İklimlendirme Tesisatı Tasarım ve Denetim Esasları kitabının baskısı gerçekleştirdi. Gri Su kitap komisyonu ise bu alandaki ilk kitabı ortaya çıkarmak için çalışmalarını 2019 yılı sonunda tamamlama hedefiyle sürdürüyor; 2020 yılının ilk aylarında bu konuda da bir kitap çıkacak.

 

Tesisat Mühendisliği Dergisi, sürekliliğini koruyarak iki ayda bir çıkmaya devam ediyor. Dergimiz ayrıca, 2019 yılı mart ayında TÜBİTAK Ulakbim TR Dizin veri tabanına girmiş bulunmakta.

Makina Bülten’i Makina Mobil Uygulamamız İçinde Bulunan ‘Dergiler Modülü’nden Okuyabilirsiniz.

Makina Mobil uygulamamızı indirmek için lütfen buraya tıklayın.

MMO İstanbul Şube 34. Dönem Seçimleri 9 Şubat 2020 Pazar günü, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Şubesi / Karaköy’de yapılacak.

Aidat borcu oy kullanmaya engel değildir. Desteğinizi bekliyoruz. Adaylarımızın özgeçmişlerini incelemek için lütfen buraya tıklayın.