MAKİNA TV: NE YAPTIK?

 

MMO İstanbul Şube’nin yürüttüğü mesleki eğitim ve bilgilendirici etkinliklerin verimini artırmayı, mesleki yeterliği geliştirmeyi ve iş bilincini sağlamlaştırmayı amaçlayan Makina TV, 32. Dönemde uygulamaya geçirdiğimiz en dinamik faaliyetlerimizden biri oldu. 33. Dönem boyunca da pek çok farklı proje ile yoluna devam etti.

 

Makina TV ile 32 ve 33. Dönem boyunca;

 

  • Faaliyetler, bilgilendirmeler, tanıtım ve belgesel filmimiz dahil olmak üzere toplam 80’in üzerinde video hazırladık.
  • Efsane öğretim üyesi Prof. Dr. Kirkor Yalçın’ın hayatını anlattığımız “Hayat Bir Mücadeledir” adlı belgesel filmimizle meslektaşlarımızdan büyük beğeni topladık.
  • Makina TV stüdyo adını verdiğimiz, uzman konuklarımızla mühendislik ve mühendislik dışı konularda bir araya geldiğimiz 11 stüdyo programı hazırladık.
  • Gündemle veya eğlenceli mühendislik / bilim konularıyla ilgili, kısa kısa 12 stüdyo programı hazırladık.

Makina TV’nin YouTube Kanalına Abone Olabilirsiniz

Makina TV, MMO’nun yürüttüğü mesleki eğitim ve bilgilendirici etkinliklerin verimini artırmayı, mesleki yeterliği geliştirmeyi ve iş bilincini sağlamlaştırmayı amaçlamaktadır. Makina TV YouTube kanalına abone olmak için burayatıklayabilirsiniz.

MMO İstanbul Şube 34. Dönem Seçimleri 9 Şubat 2020 Pazar günü, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Şubesi / Karaköy’de yapılacak.

Aidat borcu oy kullanmaya engel değildir. Desteğinizi bekliyoruz. Adaylarımızın özgeçmişlerini incelemek için lütfen buraya tıklayın.