MAKİNA BÜLTEN: NE YAPTIK?

 

Ayın makalesi, çeviri makaleler, dosya konusu ve üyelerimizden gelen teknik yazılar ile üyelerimiz ve meslektaşlarımızın mesleki birikimlerine katkı sağlayacak içeriklere yer verdiğimiz Makina Bülten, yıl boyunca pek çok dönüşüm geçirdi. Bu dönüşümü ise üyelerimiz, kendileri için çevrimiçi olarak hazırlanan ankete katılarak sağladılar. Anket sonuçlarına göre Makina Bülten’in hem tasarımını hem de içeriklerini değiştirdik.

 

Her ay düzenli olarak yayınlanan Makina Bülten, üyelerimize Makina Mobil, e-posta, web sitemiz ve basılı olarak ulaştırılıyor. Bunun yanı sıra, Makina Bülten’de yer alan önemli makaleleri, üyelerimizden gelen yazıları ve röportajları, Makina Güncel adını verdiğimiz ve ayda iki kez üyelerimize e-posta yoluyla gönderilen e-bülten ile ulaştırıyor; ayrıca web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlıyoruz.

MMO İstanbul Şube 34. Dönem Seçimleri 9 Şubat 2020 Pazar günü, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Şubesi / Karaköy’de yapılacak.

Aidat borcu oy kullanmaya engel değildir. Desteğinizi bekliyoruz. Adaylarımızın özgeçmişlerini incelemek için lütfen buraya tıklayın.