NELER YAPIYORUZ ?

Çok büyük bir heyecanla geldiğimiz görevimizin iki yılını neredeyse doldurduk ve bir çalışma döneminin daha sonuna geliyoruz. Geçtiğimiz bu iki yıl süresince çok büyük bir özveri ile çalışma gösteren yönetim kurulunda beraber görev aldığımız yol arkadaşlarımıza, mesleki bilgi ve tecrübeleriyle bizlere yol gösteren komisyonlarımıza, Şube faaliyetlerimizi sürdüren emekçi personelimize ve öğrenci çalışmalarını yürüten öğrenci üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Geçtiğimiz dönem, mesleğimiz, meslektaşlarımız ve örgütümüz adına çok önemli projeleri hayata geçirdik. Önümüzdeki dönem de bu çalışmaları aynı kararlılık ve çabayla sürdürecek, mesleğimizin itibarını güçlendirmeye devam edeceğiz.

Neler Yaptik Banner 1000x460 | Neler Yapıyoruz?

Geleceğin mühendislik adımlarının atılacağı Makina Hangar – Bilim Dönüşüm ve Girişim Merkezi; mühendisliğin ortak buluşma noktası haline getiriyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız .

Mühendisler Araştırması 30 bini aşkın üyemizin sorunlarına ve mesleki problemlerine değinilen bu raporumuz ile mesleğimizin önemli konularına dikkat çekiyoruz.

Raporu incelemek için lütfen tıklayınız .

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinin sunduğu Mühendisin Gücü Geleceğin Gücü podcasti; Türkiye’den ve dünyadan başarılara imza atan mühendislerin hikayelerinin anlatıldığı, onların gözünden geleceğin gücünü oluşturmada mühendisin gücünün ne kadar önemli olduğunu aktaran bir podcast serisidir.

Makina Podcast’i Spotify’dan dinlemek için lütfen tıklayın.

Makina TV, MMO’nun yürüttüğü mesleki eğitim ve bilgilendirici etkinliklerin verimini artırmayı, mesleki yeterliği geliştirmeyi ve iş bilincini sağlamlaştırmayı amaçlamaktadır.

Makina TV YouTube kanalına abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Makina Öğrenme, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından hayata geçirilen Mühendisin Dijital Öğrenme Platformu’dur. Makina Öğrenme, mesleğin odası tarafından yetkin eğitim ve mesleki bilgilere, alanında uzman eğitmenler tarafından özenle hazırlanmış içerikler ile birlikte ömür boyu erişim imkanı ile ulaşmanızı sağlar.

Makina Öğrenme Merkezi’ni buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.